Fluff kosmetyki – jak działają?

Fluff kosmetyki to polska marka kosmetyczna, która oferuje szeroki wybór produktów do pielęgnacji twarzy i ciała. Wyróżniają się oryginalną konsystencją, ponieważ w ofercie znajdują się zarówno jogurty, śmietanki do ciała, sorbety do rąk, jak i produkty do kąpieli i pod prysznic. Kosmetyki wyróżniają się wyjątkowym składem, jak i unikalnym zapachem.

Wegańskie kosmetyki Fluff

Kosmetyki Fluff są w pełni naturalne, a do ich produkcji zastosowano wyłącznie czyste surowce pochodzenia roślinnego. Nie zawierają składników odzwierzęcych, dlatego są odpowiednie dla wegan. Ponadto nie są testowane na zwierzętach.

To co wyróżnia markę spośród innych na rynku to również zawartość superfoods o silnym działaniu odżywiającym i regenerującym. Produkty wyróżniają się unikalnym składem, a poszczególne produkty odpowiadają na zróżnicowane potrzeby skóry. Fluff cosmetics to marka polskich kosmetyków, która powstała dla kobiet stworzona przez kobiety.

Kosmetyki Fluff a zawartość superfoods

Zawarte w kosmetykach marki Fluffs superfoods to składniki wyróżniające się zawartością wielu właściwości odżywczych. Ponadto są cennym źródłem witamin, minerałów oraz antyoksydantów. W składzie niektórych produktów znajduje się między innymi olej kokosowy, olej ze słodkich migdałów, które cechują się działaniem nawilżającym, wygładzającym, jak i regenerującym.

Z kolei ekstrakt z malin wykazuje właściwości odświeżające i odmładzające, a żeń- szeń działanie antyoksydacyjne i poprawia ukrwienie skóry. Konsystencja produktów jest lekka, przyjemna i prosta w aplikacji, dostarczając skórze wszystkiego, czego potrzebuje.

Kosmetyki Fluff dostępne na stronie https://drogeria.pl/fluff