fanola no yellow

Charakterystyka kosmetyków z serii Fanola No Yellow

Jednym z najpopularniejszych odcieni farb do włosów jest klasyczny, naturalny blond. Szczególnym uznaniem cieszą się jego chłodne wersje, wręcz graniczące ze srebrnym kolorem. Niestety utrzymanie takiego efektu przez dłużej niż kilka tygodni, a czasem nawet przez jeden tydzień jest bardzo trudne, ponieważ włosy malowane na blond szybko żółkną i wyglądają bardzo nieestetycznie. Niemniej w świecie kosmetycznym można znaleźć rozwiązania na niemalże wszystkie problemy, a w tym przypadku kluczem do długotrwałego, pięknego blondu są kosmetyki Fanola No Yellow. Czym dokładnie cechują się produkty z tej serii? Jak je stosować?

O kosmetykach Fanola No Yellow

Seria Fanola No Yellow (dostępna m.in. na Cocolita.pl)to cała gama najróżniejszych produktów pielęgnacyjnych, od szamponów, przez odżywki, aż po maski ochronne na włosy. Choć wszystkie produkty mają inne przeznaczenie, to mają one jeden wspólny mianownik – skład pozwalający na przedłużenie efektów farbowania na blond nawet o kilka tygodni. Głównym elementem zastosowanym do produkcji każdego kosmetyku z serii są duże ilości fioletowego barwnika, który ochładza żółkniejące włosy i przywraca im piękny odcień blondu. Oczywiście każdy kosmetyk ma też w sobie inne związki, których działanie znacznie ochrania włosy przed utratą swojego modnego koloru.

Należy jednak pamiętać, że kosmetyki oparte na fioletowym barwniku są z reguły silnie brudzące. Dlatego też stosując je najlepiej jest ubrać gumowe rękawiczki oraz odsunąć się od wszystkich ubrań i innych tkanin – zwłaszcza jeśli są one wykonane z jasnych materiałów.

Opinie na temat kosmetyków No Yellow Fanola

Co ludzie sądzą o kosmetykach No Yellow? Cóż, nie da się ukryć, że cieszą się one obecnie wielką sławą i uznaniem, nawet ze strony ekspertów, a znalezienie negatywnych opinii na ich temat jest bardzo trudne. Kosmetyki w końcu nie wywołują żadnych efektów ubocznych (może poza wcześniej wspomnianym brudzeniem), a ich cena jest całkiem przystępna. Wiele osób nawet twierdzi, że kosmetyki Fanola No Yellow są koniecznością dla ludzi regularnie farbujących włosy na blond.