kemon

Jak dbać o zniszczone włosy?

Częsta stylizacja włosów, a w tym suszenie, kręcenie, prostowanie z użyciem wysokiej temperatury to wszystko zabiegi, które odbijają się na włosach wyjątkowo niekorzystnie. Efektem dość często bywają rozdwojone końcówki, przesuszone, puszące się włosy, bez naturalnego blasku. Takie włosy wymagają specjalnej pielęgnacji, która przywróci im witalność i zdrowy połysk. Osoby, które chcą naprawić swoje zniszczone włosy, powinny zastosować się do poniższych wskazówek.

Pielęgnacja włosów zniszczonych z marką kemon

Włosy zniszczone można łatwo rozpoznać na pierwszy rzut oka. Nie trzeba do tego celu iść do fryzjera. Włosy w dotyku są szorstkie, przy zgięciu w palcach mogą się nawet połamać. Taki stan to moment, w którym czas wdrożyć intensywną pielęgnację dla włosów. To znaczy, że czas nie tylko na specjalny szampon, ale też odżywkę, maskę czy nawet serum np. z linii Kemon kosmetyki do włosów, dostępnych na stronie: https://bellita.pl/kemon. Zastosowanie kilku specjalistycznych kosmetyków jest rozwiązaniem, które przy regularnym stosowaniu może dać satysfakcjonujące efekty, nawet przy bardzo zniszczonych włosach.

Pielęgnacja włosów zniszczonych na co dzień

kemon

Włosy zniszczone warto pielęgnować nie tylko lekkimi odżywkami czy szamponami, ale też takimi, które są wzbogacone o oleje. Dobroczynne oleje, które można znaleźć w produktach marki kemon, wnikają w głąb włosa. To właśnie tam oleje mogą od środka odżywić włosy, które staną się bardziej lśniące i witalne. Szampon kemon to propozycja marki dla osób, które chcą pielęgnować swoje zniszczone włosy, bez konieczności ścinania. Jest to idealne rozwiązanie dla osób myślących o zapuszczeniu włosów. Dobroczynne może też zadziałać obecność masła szea. Ważne jest również, aby w miarę możliwości nie suszyć włosów suszarką, ale dać im wyschnąć bez obecności gorącego powietrza.