toner do włosów

Jak zadbać o włosy?

Planując zmianę koloru włosów tonerem musisz pamiętać o odpowiednich kosmetykach. Szampony i odżywki, które wzmocnią strukturę włosa, zapewnią im mocny i piękny wygląd. Odżywianie włosów to najlepszy pomysł, który zapewni piękny i estetyczny wygląd Twojej fryzury. Najważniejsze będą w tym momencie maski, spraye, olejki, odżywki i szampony. Zmiana koloru włosów to również zmiana szamponu i odżywki, na odpowiedni po koloryzacji. Zapewni on wzmocnienie, długotrwały i piękny kolor na dłużej. Zmieniając kolor włosów za pomocą tonera możesz zapewnić sobie długotrwały efekt, dzięki odpowiednim szamponom. Odżywki zapewnią zdrowy i piękny wygląd, na dłuższy czas.

Tonery do włosów

Toner do włosów jest produktem do farbowania, który posiada niski poziom amoniaku lub wcale go nie zawiera. Powoduje delikatną zmianę tonu włosów i jest półtrwały. Toner znika z włosów po około 6 do 8 tygodni, dzięki czemu w przyjemny i szybki sposób można zmieniać swoją fryzurę. Jeśli kolor włosów zacznie płowieć, toner może okazać się idealnym i zdrowszym sposobem na przywrócenie go do życia, niż trwałe farbowanie. Toner do włosów jest bardzo bezpieczny w używaniu, dlatego nie ma żadnych przeciwwskazań, aby stosować go na swoich włosach.

toner do włosów

Koloryzacja tonerami

Tonery do włosów to koloryzacja, którą można zastosować samej w domu. Odżywione i zadbane włosy będą idealnie przygotowane na zmianę. Musisz jedynie zastosować toner zgodnie z instrukcją umieszczoną w pudełku bądź na opakowaniu. Farba powinna być idealnie rozłożona na włosach dla uzyskania równomiernego i odpowiedniego koloru. Tonery powinny być wybierane z rozsądkiem, a jeśli nie jesteś pewna lepiej skorzystać z pomocy fryzjera. Eksperymenty kolorystyczne najlepiej jest wykonać w salonie fryzjerskim. Zadowalający efekt końcowy to odpowiednie farbowanie. Szampony i odżywki przedłużają trwałość i blask koloru. Farby do włosów możemy zakupić również w wersji zmywalnej. Wybierz kolor, który będzie pasował do Twojego typu urody, albo taki, w którym poczujesz się jak milion dolarów.