Manicure także dla mężczyzn.

Wizyta u kosmetyczki przez długie lata kojarzyła się niemal wyłącznie z płcią piękną. W ostatnim czasie jednak coraz więcej mężczyzn decyduje się na korzystanie z usług oferowanych w salonach piękności. Męski manicure to coraz częściej wykonywany zabieg, a mężczyźni szybko zauważają jego pozytywne efekty. 

Zadbane dłonie to wizytówka mężczyzny.

Z pewnością wizyta u kosmetyczki może pozytywnie wpłynąć na samopoczucie każdego mężczyzny. Manicure męski to prosty zabieg, którego nie należy się obawiać. W profesjonalnym studiu takim jak Easynails.pl będzie przebiegał bezbolenie, a efekt końcowy będzie widoczny gołym okiem. Zadbane paznokcie są szczególnie ważne, gdy wykonuje się pracę w której wizerunek ma duże znaczenie. Podczas spotkać biznesowych liczy się każdy detal, a klient potrafi zawrócić uwagę na najmniejszy detal. Z tego powodu nie można sobie pozwolić na wizerunkowe wpadki. Zadbane dłonie to dobra wizytówka dla mężczyzn. 

Na czym polega męski manicure? 

Pierwszym etapem męskiego manicure jest skrócenie paznokci oraz nadanie im odpowiedniego kształtu za pomocą nożyczek oraz pilnika. Następnie po zmiękczeniu skórek stylistka przystępuje do wycięcia skórek. Manicure męski to także odpowiednie odżywienie płytki paznokcia i w ostatnim etapie wmasowanie w skórę dłoni kremu mającego na celu nawilżenie skóry.