fioletowa farba do włosów

Letnie szaleństwo

Nadszedł czas wakacji, czyli czas swobody, czystej radości i odrobiny szaleństwa. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że to najlepszy moment w roku na eksperymentowanie oraz przejściowe, spektakularne metamorfozy. Odmienić można wiele na przykład odświeżyć szafę, postawić na neonowe paznokcie czy pozwolić, aby fioletowa farba do włosów poszła w ruch.

Zabawa w zmianę

fioletowa farba do włosów

Metamorfoza włosów to jedna z najszybszych metod na całkowite odmienienie wizerunku. Fryzura zajmuje stosunkowo dużą powierzchnie, znajdując się dookoła twarzy, co sprawia że każda zmiana jest natychmiastowo zauważalna. Pierwsze co przychodzi na myśl gdy mowa o spektakularnej przemianie to drastyczne cięcie, ale nie każdy jest na to gotowy. Pozostaje, więc druga właściwość jaką jest kolor. Lato do doskonały czas na wypróbowanie odważnych kolorów. W drogeriach można znaleźć produkty, które dadzą efekt weekendowej koloryzacji, to znaczy że po kilku dniach po metamorfozie nie będzie śladu. Oczywiście bogactwo sklepowych półek pozwala na stopniowanie trwałości, gdyż znajdą się też farby trzymające się dwa tygodnie, miesiąc lub klasyczne, które chce się utrwalić na włosach jak najdłużej.

Barwy lata i nie tylko

Zielone pasemka, niebieskie ombre czy fioletowa czupryna.. Lato pozwala na wiele. Warto się odważyć i poczuć radość z szalonej fryzury. Bo kiedy świat dookoła jest kolorowy to czy nie warto się w niego wpasować? Oprócz szczypty szaleństwa trzeba zauważyć, że stonowane odcienie nieoczywistych kolorów mogą dodawać klasy. Wbrew powszechnej opinii kolorowe też może być eleganckie, jeżeli będzie odpowiednio zadbane. Wyróżnienie się z tłumu poprzez fryzurę to coś dla śmiałych osób i o ile tymczasowa zmiana jest po prostu dobrą zabawą, tak świadomy wybór oryginalności jest idealnym sposobem na wyrażenie swojej barwnej osobowości.