NA RATUNEK WYPADAJACYM WŁOSOM

Na rynku dostępnych jest wiele specyfików, których cudowne działanie ma zapobiegać uciążliwym dolegliwościom włosowym. Należy jednak pamiętać, że zapobiegać wcale nie znaczy leczyć.

JAK TO DZIAŁA?

Skóra głowy, jej kondycja, to punkt wyjściowy dla wszelkich działań leczniczych i pielęgnacyjnych związanych z włosami. Tak jak rośliny nie wyrosną i nie będą kwitły na nieodpowiednim dla nich gruncie, tak samo włosy wyrastające z zaniedbanej skóry głowy nie odwdzięczą się pełnym zdrowiem. Brak świadomości na temat potrzeb skóry głowy może skutkować między innymi wypadaniem włosów.

JAK SOBIE Z TYM PORADZIĆ?

Jeśli już doszło to wystąpienia niepokojących objawów należy działać szybko i skutecznie. Na szczęście na rynku dostępne są nie tylko produkty wyciszające objawy, ale także środki pozwalające na osiągnięcie pełnego zdrowia.
Hair Medic Szampon to preparat, którego działanie ma na celu całkowite wyeliminowanie problemu wypadających włosów. Jako produkt organiczny Hair Medic Szampon nie zawiera szkodliwych składników, mogących podrażniać i uczulać wrażliwą skórę głowy dziecka czy osoby dorosłej. Produkt delikatnie, ale dokładnie oczyszcza skórę głowy i włosy z nadmiaru sebum, pozwalając im na nowo uzyskać zadowalającą objętość. Eliminuje łupież oraz świąd skóry głowy dzięki wyrównaniu poziomu nawilżenia i wzmocnieniu jej bariery ochronnej. Używanie Hair Medic Szampon https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Hair-Medic-Szampon-organiczny-RS-200ml/1282 daje doskonałą bazę dla dalszej, intensywnej pielęgnacji skóry głowy i włosów, którą można przeprowadzić z użyciem odżywki z tej samej linii kosmetyków.