W czym warto spać

Ciąża to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych momentów w życiu większości kobiet. To właśnie wtedy ciało zmienia się i niejednokrotnie pojawia się też spory dyskomfort podczas snu. Aby kobieta w ciąży dobrze się wysypiała, w jej garderobie powinny pojawić się komfortowe rzeczy, takie jak na przykład piżamy damskie specjalnie do tego przystosowane: https://intimiti.pl/pizamy.

W czym spać w ciąży

Piżama damska w postaci klasycznych spodni z troczkiem oraz góry na guziki to doskonała alternatywa dla kobiet w ciąży, szczególnie w pierwszym oraz drugim trymestrze. W trzecim trymestrze taki zestaw może już być mniej wygodny. Wtedy można przerzucić się na koszulkę damską przypominającą górę od piżamy. Taka koszula jest z góry na dół zapinana na guziki. Można wybrać rozmiar trochę większy i cieszyć się obszerną koszulą, w której doskonale zmieści się ciążowy brzuszek.

W czym spać w trzecim trymestrze

Kobiety w ciąży powinny wybierać do spania ubrania wykonane z miłej w dotyku bawełny. Trzeci trymestr to czas, gdy skóra ciała bywa wyjątkowo uwrażliwiona. Najlepiej kupić sobie wtedy koszulkę nocną w najbardziej klasycznej postaci, która wykonana jest z przyjemnej w dotyku bawełny. Taka koszula przyda się również na salę porodową. Można wybrać wzór z zakładanym dekoltem z przodu. Będzie to bardzo wygodne rozwiązanie dla kobiet chcących karmić dziecko piersią. Taki model koszuli nocne i przyda się zatem również po ciąży. W roli koszuli do karmienia dobrze sprawdzi się też model przypominający górę od piżamy.