Ile kosztuje laminowanie rzęs?

Laminowanie rzęs w Warszawie to zabieg cieszący się rosnącą popularnością. Jest on proponowany przez większość dobrych salonów kosmetycznych. To prawdziwa gratka dla kobiet, które lubią prezentować się nienagannie, a jednocześnie oczekują naturalnego efektu. Nie trzeba obawiać się, że spojrzenie stanie się przytłoczone i ciężkie. Warto zaznaczyć, że laminacja wymaga nie tylko doboru odpowiednich produktów, ale również pewnych umiejętności.

Wybór salonu

Kobiety, które zdecydowały się na przykład na laminowanie rzęs w Easywaxing w Warszawie powinny pamiętać o tym, że liczy się przede wszystkim standard wykonanej usługi. Z pewnością nie należy oszczędzać na jakości. Słabej jakości preparaty sprawią, że efekt będzie znikomy, a zarazem krótkotrwały. Rzęsy szybko powrócą do pierwotnego stanu, a więc jest to wyrzucenie pieniędzy w błoto. 

Zanim podejmiemy ostateczną decyzję o zapisaniu się na wizytę warto jest sprawdzić opinie na temat danego salonu. Z pewnością oceny wystawione przez wcześniejsze klientki okażą się pomocne. Być może uda nam się również znaleźć zdjęcia przedstawiające efekty zabiegu.

Koszt usługi 

Średni koszt laminacji rzęs to 150-200 zł. Spotkamy si,e zarówno z niższymi, jak i wyższymi cenami. Mogłoby się wydawać, że zabieg nie jest zbyt opłacalny. Pamiętajmy jednak o tym, że rezultaty utrzymują się dość długo – u niektórych pań nawet miesiąc.

Laminacja to nie tylko podkręcenie oraz delikatne przyciemnienie rzęs. Jest to również sprawdzony sposób na to, aby je odżywić oraz wzmocnić. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że uda nam się rozwiązać problem nadmiernie wypadających włosków.