Jak mieć zawsze piękne rzęsy?

Piękne, długie i grube rzęsy mogą być niewątpliwym atutem kobiecego wyglądu. Aby je uzyskać, należy właściwie zadbać o delikatne włoski znajdujące się na powiece.

Profilaktyka

Nawet najlepsza odżywka Realash nie pomoże kobiecie, która będzie niewłaściwie obchodzić się ze swoimi rzęsami. Na ich wygląd negatywnie wpływają pewne zabiegi – podkręcanie ich zalotką, częste stosowanie henny bądź doczepianie rzęs sztucznych. Najlepiej byłoby całkowicie odstąpić od tych metod.

Wybór preparatu odżywiającego włoski

Jeśli jednak mimo rezygnacji z zabiegów upiększających rzęsy one dalej nie będą dobrze wyglądać, należy sięgnąć po specjalne, odżywiające je produkty. Tym w pełni naturalnym będzie olejek rycynowy, który na dłuższą metę pogrubi je, poprawi ich zagęszczenie oraz zdoła je wydłużyć. Dobrym działaniem wykazuje się również odżywka Realash, wpływająca przede wszystkim na wzrost włosków.

Sposób stosowania odżywek

Aby jednak odżywka mogła dobrze zadziałać na rzęsy, należy umiejętnie z niej korzystać. Przede wszystkim trzeba robić to regularnie, każdego dnia nakładając ją na włoski przy pomocy szczoteczki po zużytym tuszu. Można to robić po zmyciu makijażu, przed położeniem się do łóżka.

Specjalistyczne zabiegi

Dzięki specjalnym zabiegom kosmetycznym można poprawić prezencję rzęs w błyskawicznym tempie. Wystarczy przedłużyć je jedną z popularnych metod bądź zdecydować się na ich zagęszczenie.