Top 5 metod na lepsze samopoczucie i wygląd

Co zrobić, gdy nasze samopoczucie jest w opłakanym stanie? Nie musimy pogrążać się w smutku, tylko zastosujmy jedną z poniższych rad. Dla tych naprawdę smutnych polecamy zastosowanie się do wszystkich- efekt widoczne po chwili. Polecamy!

Prowadzenie dziennika wdzięczności

To proste ćwiczenie, które pozwoli nam spojrzeć inaczej na swoje życie. By docenić jego siłę należy wpisywać codziennie coś, za co jesteśmy wdzięczni. Mogą to być takie drobiazgi jak pyszna kawa, czy motyl ujrzany na spacerze.

Relaks na świeżym powietrzu

Szczególnie wtedy, gdy pogoda do tego zachęca. Wyjdźmy na spacer, przejdźmy się po okolicy- oddychajmy spokojnie. To czas tylko dla nas.

Pozytywne treści: filmy, książki

To też pomaga! Sięgnijmy po dobrą komedię, czy zabawną, albo poruszającą książkę. Dzięki temu inaczej spojrzymy na świat- przychylniej.

Robienie czegoś dobrego dla innych

Czujemy się dobrze, gdy wiemy, że jesteśmy potrzebni. Pomóżmy sąsiadce w zakupach, wspierajmy naszą koleżankę w dzień jej egzaminu, czy pomyślmy o wolontariacie.

Dbanie o zdrowie

Gdy mamy problemy ze zdrowiem możemy mieć fatalny nastrój. Choroba wpływa na wszystko- na nasze życie zawodowe, prywatne, na nasze emocje i relację z innymi ludźmi. Dbajmy o zdrową dietę, pamiętajmy o witaminach stosując na przykład tran Mollers i zapewniajmy sobie codzienną dawkę ruchu.

Gwarantujemy, że te sposoby przynoszą niezwykłe rezultaty, ale by się o tym przekonać musicie sami spróbować.