3 rady, dzięki którym nie będziesz potrzebowała makijażu!

Nakładanie makijażu to czynność, jaką wykonuje codziennie wiele kobiet, ale nie zawsze jest to konieczne. Poznaj kilka tricków, dzięki którym codziennie rano nie będziesz musiała rozpoczynać swojego dnia od nakładania makijażu!

  1. Wysypiaj się.

Sen jest bardzo ważny dla zachowania urody, jeżeli nie śpisz wystarczająco, to twoja skóra jest bardziej szara, zmęczona, bez życia, odwodniona, a pod oczami pojawiają się okropnie wyglądające worki! To wszystko trzeba zakryć… chyba, że zaczniesz więcej sypiać. Im więcej śpisz, tym lepiej dla ciebie i tym lepiej wyglądasz.

  1. Pij dużo wody.

Picie co najmniej dwóch litrów wody dziennie to absolutnie minimum, szkoda że wiele osób o tym nie pamięta. Picie wody jest szalenie ważne, tylko dzięki temu nasza skóra zachowuje elastyczność, zdrowy błysk i pojawia się na niej mniej zmarszczek. Wypijaj wodę, a jeżeli nie możesz o niej pamiętasz, to chociaż pij dużo soków i herbatek ziołowych. Wybieraj tylko te naturalne, bez dodatku cukru i polepszaczy smaku.

  1. Ciesz się życiem.

Nasze życie jest po to, żeby się nim cieszyć. Jak to zrobić? Rozwiąż swoje problemy i realizuj marzenia. Zawsze chciałaś wypróbować smartballs? Nie wstydź się tego, po prostu je zakup! Nawet jeżeli okaże się to niepotrzebny zakup, to przynajmniej wiesz, że spróbowałaś. Lepsze samopoczucie wpływa pozytywnie na wygląd.