Suplement diety na włosy i paznokcie

Włosy codziennie narażone są na działanie czynników chemicznych. Zanieczyszczenie środowiska, stosowane szampony, lakiery i odżywki. Niestety nie wpływają one dobrze na ich kondycję.

Gelacet – suplement diety

Puszyste włosy z naturalnym połyskiem, twarde paznokcie to marzenie wszystkich kobiet. Niestety czasami mają z nimi kłopot. Najczęściej jest to wynik niedoboru biotyny i kolagenu. To dwa bardzo ważne składniki mające istotny wpływ na kondycję włosów i paznokci. Ich niedobór przyczynia się do wypadania włosów, rozdwajania na końcach, tracą blask, paznokcie podatne są na łamanie, pojawiają się na nich białe plamki. To znak, że powinniśmy zastosować odpowiedni suplement diety.

Gelacet w saszetkach lub tabletkach został specjalnie stworzony z myślą o uzupełnieniu niedoboru biotyny i kolagenu. Już tylko jedna saszetka dziennie wystarczy, by włosy odzyskały połysk i przestały wypadać. Suplementacja powinna trwać przez okres co najmniej 3 miesięcy. Jest to podyktowane okresem odbudowy cebulek i tempem wzrostu włosów. Suplement pozytywnie wpływa także na paznokcie, które odzyskują swoją twardość i jednolite zabarwienie.

Gelacet jest łatwo przyswajalny i nie powoduje działań ubocznych. Nie istnieje też zagrożenie przedawkowania, ponieważ nadmiar witaminy B7 (biotyna) zostaje wydalany wraz z moczem.