Kolczyki do microdermala – na jaki model się zdecydować?

Microdermal piercing zwany również piercingiem powierzchniowym to oryginalna metoda ozdabiania własnego ciała, która w Polsce cieszy się coraz większą popularnością. Z tego powodu wiele osób decyduje się na wykonanie punktowych kolczyków, które urozmaicą wygląd skóry. Podczas poszukiwań nakrętek zewnętrznych warto jednak kierować się kilkoma zasadami, tak aby cieszyć się doskonałym efektem piercingu. Jakie kolczyki microdermal będą świetnym wyborem? O czym należy pamiętać w trakcie ich zakupu?

Wygoda i swoboda użytkowania kolczyków microdermal


Microdermal może być wykonany niemal w każdym miejscu na ciele. Z tego powodu podczas wyboru nakrętek, należy zwrócić uwagę na ich kształt i wykończenie. Kolczyk microdermal nie powinien zahaczać o ubranie, włosy lub inne partie skóry. Właśnie dlatego czasami lepiej zdecydować się na punktowy, minimalistyczny model, który będzie komfortowy dla użytkownika podczas codziennych aktywności. Jeżeli jednak piercing microdermal wykonano w łatwo dostępnej i bezpiecznej lokalizacji, to śmiało można pozwolić sobie na oryginalne oraz efektowne wzory nakrętek.

Microdermal kolczyk – różnorodność rozwiązań


Microdermal piercing charakteryzuje się mnogością sposobów, w jakie może zostać wykonany. Wiele osób przekonuje się do stworzenia wzorów w kształcie serca, gwiazdy czy ważnego symbolu zaprojektowanego przy pomocy nakrętek (to i jeszcze więcej poznasz w sklepie: https://crazyneedles.pl/pl/menu/surface-microdermal-235). Oprócz tego warto również zastanowić się nad pojedynczymi kolczykami, które udekorują dany fragment skóry lub wypełnią tatuaż. Wśród dostępnych ofert microdermala można znaleźć zarówno proste modele bez dodatków jak i nakrętki z kryształkami. Propozycje te występują w wielu kolorach i kształtach, dlatego każdy fan piercingu może zdecydować się na projekt spełniający jego oczekiwania.