pędzle do makijażu jessup

Jessup pędzle – kompleksowe akcesoria do makijażu

Dobre pędzle to podstawa przy tworzeniu makijażu. Przy użyciu dedykowanych pędzli można nakładać kosmetyki precyzyjnie, osiągając spektakularny efekt. Warto postawić tu na produkty dobrej jakości, ekologiczne, z włosia, które sprytnie przenosi produkt i które łatwo jest wyczyścić.

Konturowanie z pędzlami Jessup

W tym roku modny jest skinimalizm. Oznacza to, że mocne kontury znikają na rzecz naturalnego podkreślania kształtu twarzy. Tekstury pudru, podkładu czy bronzera mają być bardziej gładkie, rozluźnione. Taki zrelaksowany makijaż z rozmytym kolorem można zrobić, używając cieni Jessup. Pomocne będą np.

  • pędzel do rozświetlacza MUL05, którym można też aplikować bronzer czy róż, zarówno w wersji sypkiej, jak i płynnej,
  • skośny pędzel do konturowania MUL04 – ułatwi dotarcie z produktem w okolicach podstawy nosa czy przy iczach,
  • pędzel do aplikacji pudru MUL01 – duża powierzchnia pomoże przy wykończeniu makijażu.
pędzle jessup

Róż na miarę 2023 roku

W trendach pozostaje róż, a najmodniejsze będą lekki, naturalny „rumieniec od słońca”, a także rumieniec drapowany, tzw. aura blush, łączący pomarańcz brzoskwini z kolorem różowym, inspirowany „aurą duszy”, która jakoby otacza każdego człowieka. Aby stworzyć precyzyjny rumieniec, warto mieć pod ręką zestaw gąbek do makijażu Magical Makeup Sponge Jassup SP010. Tego typu blender na pewno ułatwi zrobienie makijażu na miarę 2023 roku.

Pędzle Jassup w zestawie

Pędzle Jessup warto kupić w zestawie. Dostaje się wówczas kompleksowe akcesorium do wykonania make-up idealnego. Do wyboru są tu np. zestaw do makijażu T294 Blushing Bride, z aż 15 pędzlami – do cieni, korektora, rozświetlacza, bronzera, pudru, eyelinera czy do brwi. Przydatne narzędzia znajdują się też w zestawie 12 pędzli do makijażu T327 Eco-Friendly Makeup. Mają one drewnianą rączkę, co pozwala ograniczyć zużycie plastiku.