vagina piercing

Czy kolczyk w łechtaczce jest bezpieczny?

Wykonanie kolczyka w łechtaczce to jeden z najbardziej kontrowersyjnych zabiegów. Kobiety na samą myśl o tym bólu mdleją, a mimo to spora część pań decyduje się na ten vaginal piercing. Czy rzeczywiście jest to tak bolesny zabieg? Jakie konsekwencje niesie za sobą jego wykonanie?

Czy przekłucie łechtaczki boli?

Należy zaznaczyć, że łechtaczka to najbardziej wrażliwe miejsce w ciele kobiety. Właśnie z tego powodu przed wykonaniem zabiegu, jakim jest pussy piercing kobieta dostaje znieczulenie. Niestety, często pomimo znieczulenia ukłucie boli, a z pewnością nie należy do najprzyjemniejszych.

Jeśli chodzi o vagina piercing (zobacz tutaj)łechtaczka jest stosunkowo rzadko wybieranym miejscem, właśnie z powodu dużej wrażliwości. Dodatkowo jest niewielka, przez co nie stanowi najlepszego miejsca na kolczyk. 

Czy przekłucie łechtaczki jest bezpieczne?

Wiele kobiet myśląc o zabiegu takim jak pussy piercing, nie bierze pod uwagę łechtaczki. Dzieje się tak z powodu powikłań, jakie może powodować wykonanie kolczyka w tym miejscu. Lekarze nie są optymistyczni i ostrzegają z powodu dużej wrażliwości tego narządu. Dodatkowo skóra na łechtaczce jest bardzo delikatna, przez co podczas codziennych zajęć można ją po prostu przerwać. 

Jednak osoby, które wykonały kolczyk w tym miejscu, twierdzą, że ból nie jest tak silny jak mogłoby się wydawać, a zabieg nie pozostawia po sobie traumy. 

Jeśli kobieta decyduje się na kolczyk w łechtaczce, powinna wykonać go u specjalisty w sterylnych warunkach. Łechtaczka jest mała i delikatna, dlatego jedynie profesjonalista jest w stanie odpowiednio przeprowadzić zabieg.