k pak joico

Zestaw kosmetyków do regeneracji włosów

Czasem, pomimo zachowania należytej staranności, stan włosów może pozostawiać wiele do życzenia. Zwłaszcza długie włosy żeńskie trudno utrzymać w ryzach. W okresie letnim, podczas ekspozycji na słońce, włosy mogą stać się suche i łamliwe. Niszczą je również niektóre farby do włosów oraz inwazyjne kosmetyki, które mają zagwarantować świetną fryzurę na podniosłą uroczystość typu bal, ale z ochroną kosmyków już niewiele mają wspólnego. Dlatego też w przypadku problemów z włosami warto używać kosmetyków odbudowujących. Można np. zainwestować w K Pak zestaw Joico, który składa się z szamponu, preparatu wygładzającego, serum regenerującego oraz nawilżacza.

Joico K Pak szampon oczyszczający

Jak większość szamponów do włosów zniszczonych także i ten zawiera zbawienne proteiny. Ich zadaniem jest zregenerować kosmyki i pobudzić je do prawidłowego wzrostu. Proteiny są po prostu białkami, które stanowią fundamentalny budulec włosa. Bez nich włosy będą podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, nawet podczas zwykłego czesania. Warto wybierać szampony proteinowe, lecz zaleca się, by po kilkukrotnym skorzystaniu z nich, zrobić sobie przerwę od ich stosowania

K Pak Joico – wygładzanie, odbudowa, nawilżanie

Seria kosmetyków K Pak Joico jak wiele innych podobnych zestawów ma za zadanie zająć się czupryną w sposób kompleksowy. Zazwyczaj osobom, które nie radzą sobie z włosami towarzyszy kilka problemów, dlatego też ważne jest wyeliminowanie ich wszystkich łącznie. Preparat wygładzający nada fryzurze miękkości i zredukuje efekt puszenia się włosów. Pomoże też poradzić sobie z nieestetycznymi strąkami na głowie. Serum odbudowujące nie tylko pomoże zregenerować już istniejące kosmyki, ale sprawi także, że będą odrastać zdrowsze włosy w przyszłości. Z kolei preparat silnie nawilżający ma zatrzymać w strukturze włosa optymalny poziom wody.

K Pak zestaw Joico – czy warto kupić więcej kosmetyków?

Niektórzy wolą kupić jeden preparat 3 w 1 lub 4 w 1, który dedykowany jest do wszystkiego. Często jednak produkty te nie spełniają oczekiwań, ponieważ trudno jest w jednej małej tubce zamknąć tak dużo właściwości. Komplety kosmetyków z tej samej linii uzupełniają się wzajemnie dając efekt wieloaspektowej kuracji. Kosmetyki takie jak Joico K Pak mają ułatwiać samodzielne przeprowadzanie terapii związanej ze zniszczonymi włosami.