Kolczyki Smiley, jakie najlepiej wybierać?

Kolczyki smiley bez wątpienia są ozdobą, która odmieni wygląd w kilka chwil. Musimy jednak mieć świadomość, że kolczyk smiley nie może być zbyt duży, a także musimy mieć pewność, że nie przyczyni się do powstania stanu zapalnego na dziąśle. Mimo tych mankamentów piercing smiley jest wybierany bardzo chętnie, bo rzeczywiście odmieni nasz wygląd diametralnie. 

Kolczyki do smiley, jakie na początek?

Kolczyk do smiley, który sprawdzi się szczególnie świetnie na początku, to ten w kształcie banana. Możemy liczyć, że po jego założeniu rana będzie zdecydowanie szybciej się goić, co sprawia, że o wiele szybciej jesteśmy w stanie się z nią uporać. Biżuteria do piercingu smiley jest bardzo różnorodna i po wygojeniu rany możemy zdecydować się na popularne podkówki, które wyglądają estetycznie. Ofertę sprzedażową znajdą państwo na – https://crazyneedles.pl/pl/menu/smiley-268.

Na co uważać wykonując piercing smiley?

Musimy wiedzieć, że kiedy wybierzemy zbyt dużego kolczyka, to nie tylko może nam bardzo przeszkadzać w mówieniu i jedzeniu, ale także może spowodować rany i uszkodzenia szkliwa. Należy więc posłuchać doświadczonego piercera, który zaproponuje nam odpowiedni kolczyk i dzięki temu nie będzie on powodował żadnego dyskomfortu. Szczególnie że mamy bardzo pokaźny wybór wszelkiego rodzaju kolczyków i możemy wybrać ten, który będzie świetnie się prezentował, ale jednocześnie będzie także dla nas w pełni bezpieczny. Jest to kluczowe nie tylko w trakcie gojenia rany, ale także później, kiedy już będziemy nosić kolczyk na co dzień. Tylko w ten sposób nie będziemy żałować wykonania piercingu smiley.