bandi masełko

Masełko Bandi – podstawowe informacje

Na rynku środków kosmetycznych znaleźć można naprawdę wiele ciekawych produktów, które szybko i wygodnie mogą przyczynić się do polepszenia stanu skóry. Jak się jednak okazuje, praktycznie wszystkie one dotyczą zwykłej pielęgnacji skóry, natomiast mało który produkt pozwala oczyścić skórę po makijażu. Na szczęście od jakiegoś czasu na rynku dostępne jest rewelacyjne masełko Bandi. Co powinno się wiedzieć o tym produkcie?

Czym jest Bandi masełko?

bandi masełko

Czym jest ten produkt? Jest to specjalne masełko do demakijażu, które charakteryzuje się dość ciekawą konsystencją zbliżoną do masła. Dlaczego warto korzystać z tego produktu, a nie z klasycznego płynu micelarnego lub też pianki oczyszczającej? Przede wszystkim wiedzieć trzeba to, że masełko tego rodzaju bardzo szybko zmienia swoją konsystencję i po kontakcie z ciałem staje się olejkiem. Dodatkowo, jeśli położy się go na wilgotnej skórze, zamienia się w emulsję.

Jak należy używać takiego masełka?

Skoro już wiadomo, czym jest masełko do demakijażu, warto się teraz dowiedzieć, jak należy go używać. Czy jest to prosty proces, czy też wymaga dłuższego przygotowywania jak klasyczny demakijaż?
Jak się okazuje, korzystanie z masełka nie tylko jest niezwykle proste, lecz dodatkowo może być zrealizowane w ciągu dosłownie kilku minut. Wystarczy tylko nabrać nieco produktu na palce, odczekać kilka chwil aż zmieni się w olejek, a następnie nałożyć go na twarz, delikatnie masując skórę. Jeśli na skórze obecne było duże zabrudzenie, dla efektywności demakijażu zaleca się zebranie go przy pomocy wacika. Jeśli jednak skóra była stosunkowo czysta, wystarczy tylko ją przemyć letnią wodą.

Jakie są korzyści używania takiego środka?

Jak więc widać, ma się tu do czynienia z naprawdę ciekawym produktem. Co dokładnie sprawia, że powinno się z niego korzystać? Najważniejszą sprawą jest rzecz jasna ogromna wygoda i szybkość działania, ponieważ demakijaż nie wymaga już przygotowań i długiego procesu.
Co więcej, masełko tego rodzaju jest bardzo skuteczne, usuwa wszelkie zabrudzenie, resztki makijażu czy też pył lub kurz, a także jest w stanie oczyścić pory skóry.