yankee candle polska

W krainie niezwykłych zapachów

Węch – jeden z najważniejszych zmysłów człowieka, który wykorzystywany jest podczas najróżniejszych okazji. Człowiek ma to do siebie, że lubi otaczać się pięknymi zapachami. Nie tylko, jeżeli chodzi o perfumy. Pomocne w tym są również różnego rodzaju akcesoria, jak chociażby świece zapachowe, czy też pałeczki z dyfuzorem. Takie oraz wiele innych artykułów w swojej ofercie ma Yankee Candle Polska.

Aromatyczne zapachy

yankee candle polska

Jeżeli ktoś urządziłby ankietę odnośnie zapachów, to całkiem możliwe, że marka Yankee Candle Polska zajęłaby jedno z pierwszych miejsc, jeżeli nie pierwsze. Jest to bardzo popularna firma, która już od dłuższego czasu buduje zaufanie wśród klientów. W swojej ofercie posiadają oni ponad 200 zapachów, które można kupić na lavandin.pl . Chyba jako jedna z nielicznych firm dają od siebie tak dużo klientom, zapewniając przy tym długotrwałe utrzymanie poszczególnych zapachów. Warto zapoznać się z ich klasycznymi zapachami – kwiatowymi, owocowymi, odświeżającymi. Często można znaleźć u nich okresowe zapachy, jak np. przy okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Zapachy w różnych rozmiarach

Yankee Candle promocja oferuje świece w różnych rozmiarach. Duże, średnie oraz małe, które są w stanie cieszyć swoim niezwykłym aromatem odpowiednio do 150, 90 lub 40 godzin. Nawet po zgaszeniu można być pewnym tego, że zapach jeszcze przez bardzo długi czas będzie utrzymywał się w powietrzu. To co zasługuje na wyróżnienie, to szklane wykończenie świeci. Świeca nie tylko daje przyjemny aromat (który czuć już po wzięciu jej do ręki), ale również cieszy oko.

Warto nadmienić, że w ofercie tej firmy znaleźć można nie tylko standardowe świecie zapachowe w słoiku, czy też tealighty. Do tego można u nich kupić pałeczki w szklanych flakonikach, a także oryginalne zapachy do samochodu. Przez cały czas można otaczać się pięknymi zapachami.