cienie revolution makeup

Pojedyncze cienie czy paletka?

Wybór odpowiednich cieni do powiek jest wyjątkowo trudny. W każdej drogerii można zobaczyć setki odcieni i każdy z nich można nazwać ładnym. Z tego właśnie powodu niektórzy decydują się na zakup pojedynczych cieni i tworzenie z nich własnych zestawów, a inni pozostają przy gotowych paletkach. Które rozwiązanie jest lepsze?

Gotowe paletki

cienie do powiekPaletka Revolution lub inne produkty tego typu zostały skomponowane przez stylistów oraz ekspertów dobierania do siebie kolorów. Dzięki temu paletki umożliwiają wykonanie pełnego makijażu oczu bez konieczności sięgania po dodatkowe cienie do powiek. Można powiedzieć, że jest to gotowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają czasu i ochoty na to, by samodzielnie dobierać kolory. W większości przypadków odcienie dobrane w paletce są kolorami z jednej rodziny i są one doskonale dopasowane do siebie. Wybór gotowej paletki jest więc z pewnością dużo łatwiejszy niż samodzielne dobieranie kolorów. Wybór jest duży, a sklepy internetowe jak Darmar oferują wiele w nie dużej cenie, paletka revolution jest jednym z lepszych wyborów jakie można znaleźć w internecie.

Pojedyncze cienie

Czasami jako alternatywę dla paletek Revolution stanowią pojedyncze cienie do powiek. Ich dużą zaletą jest to, że wybieranie ich pozwala na stworzenie własnego zestawu złożonego wyłącznie z odcieni, które będą używane i są niezbędne do wykonania danego makijażu. Trzeba jednak mieć świadomość, że samodzielne dobieranie odcieni jest dość trudne i trzeba się dobrze na tym znać, by stworzyć zestaw harmonijne dobranych do siebie odcieni. W razie wątpliwości warto zapytać o poradę pracownika drogerii albo skorzystać z koła kolorów, które można znaleźć w internecie.