Mocne i lśniące włosy – OnlyBio wcierka i jej właściwości

Pielęgnacja włosów ma wiele oblicz. Zdaje się jednak, że do jednych z bardziej skutecznych metod na odnowę pasm należy stosowanie naturalnych kosmetyków. Wcierka OnlyBio to prawdziwy ratunek dla zniszczonych i słabych pasm, które wolno rosną. Jakie posiada zalety i w jaki sposób ją nakładać, by dawała jak najlepsze efekty?

Jakie działanie ma OnlyBio wcierka?

Wcierka do włosów OnlyBio pobudza włosy do szybszego wzrostu, wzmacnia cebulki i zapobiega ich wypadaniu. Może być stosowana jako środek chroniący przed pogorszeniem kondycji pasm lub też jako produkt regeneracyjny – np. po zabiegach z użyciem wysokiej temperatury. W składzie kosmetyku można zobaczyć ekstrakty ze skrzypu polnego i kozieradki, które mają działanie wzmacniające, a także kapsaicynę, która pobudza do wzrostu włosów.

Jak używać wcierki?

Produkt – jak sama nazwa wskazuje – wciera się w skórę głowy. Warto pamiętać o tym, by była ona oczyszczona. Po nałożeniu kosmetyku należy masować skalp przez kilka minut, by umożliwić składnikom odżywczym przeniknięcie do głębszych warstw skóry i cebulek włosowych.

Idealny zakup dla świadomego konsumenta

Produkty OnlyBio – oprócz dobrych efektów – przynoszą również wiele korzyści dla środowiska, a firma etycznie podchodzi do kwestii produkcji. Kosmetyki do włosów pozbawione są SLS, SLES, parabenów i substancji pochodzenia zwierzęcego. Posiadają wegańskie formuły i naturalne składniki. Nie są również testowane na zwierzętach. To wszystko składa się na w pełni świadomą i skuteczną pielęgnację włosów.