Czym jest bardotka?

Bielizna to jeden z ważniejszych elementów każdej, damskiej garderoby. Piękna koronka, ładny kolor i prawidłowo dopasowany rozmiar, mogą mieć duży wpływ zarówno na wygląd zewnętrzny, jak i samopoczucie oraz poczucie pewności siebie. Biustonosz typu bardotka to najbardziej podkreślający biust rodzaj bielizny. Bardotka doskonale pasuje do wszelkich sukienek bez żadnych ramiączek oraz rękawów, a także bluzek z hiszpańskim dekoltem i rękawkami opuszczonymi nieco na ramionach. Bardzo ważne jest dopasowanie biustonosza bardotki z zachowaniem właściwych zasad, dzięki czemu będzie bardzo wygodny i eksponujący biust w każdym rozmiarze.

Rozmiar biustonosza

Jeśli samodzielne podjęcie decyzji jest zbyt skomplikowane, warto dopytać o to jak wybrać biustonosz bardotkę doświadczoną ekspedientkę. Najważniejszy jest z pewnością obwód biustonosza, który powinien być odpowiednio ciasny. Zbyt luźny obwód powoduje podnoszenie się zapięcia na plecach w górę oraz obniżenie miseczek i tym samym nieestetyczny wygląd biustu oraz utratę komfortu. Obwód mierzy się miarką krawiecką pod biustem. Miseczki również powinny być idealnie dopasowane, aby każda pierś mieściła się bez nadmiernego ścisku. Bardotka, która ma właściwy rozmiar, doskonale podnosi i eksponuje biust każdej kobiety, niezależnie od sylwetki i wyglądu biustu.

Kolor i rodzaj koronki

Biustonosze typu bardotka występują w wielu kolorach i wzorach, dzięki czemu każda kobieta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Warto kierować się własnym gustem, aby czuć się w bieliźnie niezwykle kobieco oraz atrakcyjnie. Piękna i elegancka koronka na miseczkach bardotki, dodaje wdzięku i powoduje poczucie pewności siebie. Biustonosz oprócz funkcji jaką jest podtrzymywanie biustu przez cały czas noszenia, powinien również eksponować dekolt. Prawidłowo dobrany rozmiar biustonosza wpływa na wygląd każdego ubrania, które dzięki temu odpowiednio ułoży się na sylwetce. Proporcje pomiędzy biustem i talią zostaną zachowane, a wygląd całego ciała przyciągnie wzrok.