miya maseczka

Miya maseczka — czyli jak skutecznie walczyć z niedoskonałościami skóry

Maseczka to produkt, który powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety. Odpowiednio dobrana maseczka zadba o indywidualne potrzeby cery i pomoże w zachowaniu jej pięknego i zdrowego wyglądu.

Maseczki oczyszczające — dlaczego warto je stosować?

Maseczki oczyszczające to jedne z najchętniej wybieranych produktów do pielęgnacji twarzy. Dzięki regularnemu stosowaniu masek oczyszczających w łatwy i skuteczny sposób można pozbyć się nagromadzonych zanieczyszczeń, przyczyniając się tym samym do szybszej regeneracji naskórka.

Przy stosowaniu maseczek oczyszczających należy jednak pamiętać o tym, że nie powinno się ich aplikować zbyt często. Maseczki oczyszczające ze względu na swe dość inwazyjne działanie mogą powodować naruszenie naturalnej bariery ochronnej skóry. W celu uniknięcia podrażnień, maseczka oczyszczająca powinna być stosowana maksymalnie 2 razy w tygodniu. Stosując maseczki oczyszczające należy skrupulatnie przestrzegać zaleceń producenta podanych na opakowaniu.

Miya maseczka – czyli jak w łatwy sposób poradzić sobie z problematyczną cerą?

Miya to firma, która zajmuje się produkcją kosmetyków bazujących na naturalnych składnikach — maseczki dostępne w ofercie marki to odpowiedź na wymagania nawet najbardziej problematycznej i wrażliwej cery. Dostępne w ofercie 5-minutowa maseczka oczyszczająca ekspresowo oczyszcza i odblokowuje pory. To doskonała broń w walce z zaskórnikami i niedoskonałościami. Odpowiednia do cery tłustej, zapewnia efekt zmatowania, nie wysuszając przy tym skóry, pozostawiając ja czystą i odświeżoną. Maseczki oczyszczające Miya są dostępne w drogerii Puderek.