zestaw do przedłużania paznokci

Zestaw do przedłużania paznokci — na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wypielęgnowane i zadbane dłonie to marzenie wielu kobiet. Odpowiednio dobrane i systematycznie wykonywane zabiegi pielęgnacyjne oraz efektowny manicure potrafią zdziałać cuda i znacznie odmłodzić dłonie.

Przedłużanie paznokci — dla kogo?

Na przedłużanie paznokci powinna zdecydować się każda osoba, która marzy o pięknych, estetycznych i zdrowo wyglądających dłoniach. Niekiedy opłakany stan płytki nie pozwala na łatwe i bezinwazyjne uzyskania długich, naturalnych paznokci – nowoczesne zabiegi przedłużania paznokci pozwalają na utwardzenie miękkiej, łamliwej lub rozdwajającej się płytki, są więc idealnym rozwiązaniem dla wszystkich chcących zadbać o poprawę kondycji paznokci.

Zabieg przedłużania paznokci poleca się także osobom o zdrowych, stosunkowo mocnych paznokciach, narażonych na rożnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne – to idealne rozwiązanie na przykład dla pań, które spędzają dużo czasu na pisaniu na klawiaturze.

Zestaw do przedłużania paznokci — o czym pamiętać przy zakupie?

Wybór zestawu do przedłużania paznokci powinien być oparty przede wszystkim na tym, w jakiej technice będzie wykonywany dany manicure. Każda z technik manicure wymaga użycia różnych produktów i narzędzi, a co za tym idzie praktycznie każdy zestaw do przedłużania paznokci będzie składał się z odmiennych, aczkolwiek niekiedy łudząco podobnych elementów.

Większość zestawów do przedłużania paznokci powinna być wyposażona w: lampę UV, zestaw lakierów startowych, bazę pod lakier, utwardzacz, pilniki, radełka oraz wiele innych akcesoriów niezbędnych do sprawnego wykonania zabiegu przedłużania paznokci. Taki zestaw jest dostępny do kupienia w drogerii Puderek