Depilacja Epilfree – moc wyciągów pochodzenia roślinnego

Depilacja Epilfree stanowi nowość i alternatywę w odniesieniu do tradycyjnych i powszechnie stosowanych do tej pory, zarówno w warunkach domowych, jak i w gabinetach kosmetycznych metod, z użyciem maszynki do golenia, depilatora elektrycznego, wosku, kremu do depilacji, pasty do depilacji oraz lasera. 

Depilacja Epilfree jest nowoczesnym sposobem na pozbycie się niechcianego owłosienia z różnych partii ciała, w tym również delikatnych i wrażliwych, u osób z różną karnacją i stopniem owłosienia.  

Zabieg depilacji z użyciem preparatów Epilfree został stworzony przez specjalistę w dziedzinie kosmetologii, doktora Joela Konisa. Preparaty stosowane podczas depilacji Epilfree są wyłącznie pochodzenia naturalnego, przez co ryzyko potencjalnego działania szkodliwego i uczulającego zostało zminimalizowane. 

Depilacja Epilfree różnych partii ciała

W odniesieniu do depilacji Epilfree stworzono trzy linie kosmetyków, dedykowane dla różnych partii ciała. Pierwszą z nich jest linia Facial, która przeznaczona jest do usuwania niechcianego owłosienia z okolicy twarzy, drugą linią jest – Intim, przeznaczona do depilacji bardzo delikatnych i wrażliwych partii ciała, w tym okolic intymnych. Ostatnią, trzecią linią jest seria Body, która może być stosowana na dużych powierzchniach ciała.

Epilfree skład

Najważniejszym składnikiem preparatów stosowanych podczas depilacji Epilfree jest wyciąg z jaskółczego ziela. Co ciekawe glistnik (jaskółcze ziele), to roślina powszechnie rosnąca na terytorium naszego kraju. Ma ona silne działanie lecznicze, wykorzystywane w kuracji wielu chorób i przypadłości. Po pierwsze glistnik działa przeciwbólowo. Poza tym spowalnia pracę serca i poprzez to obniża ciśnienie krwi. Napar z jaskółczego ziela wpływa na działanie przewodu pokarmowego, żółciopędnie. Poza tym glistnik na działanie grzybobójcze, bakteriobójcze i wirusobójcze, wykorzystywany jest w leczeniu kurzajek i brodawek. W dodatku działanie glistnika wpływa na zmniejszenie wstrząsu anafilaktycznego i innych silnych reakcji uczuleniowych.   

Wyciąg z jaskółczego ziela zastosowany w preparatach Epilfree ma działanie hamujące w odniesieniu do podziałów komórkowych zachodzących w mieszkach włosów. 

Wyciągi z rozmarynu i eukaliptusa pochodzenia naturalnego zawarte w kosmetykach Epilfree mają działanie odżywcze, natomiast wyciąg z rabarbaru i lukrecji – właściwości łagodzące. 

Produkty stosowane podczas zabiegu depilacji Epilfree, po przebadaniu i akceptacji zostały zarejestrowane do użycia na terytorium Unii Europejskiej.