Olaplex 3 4 5 do oczyszczania skóry głowy i stylizacji włosów

Zestaw produktów pielęgnacyjnych olaplex 3 4 5 zawiera w składzie naturalne ekstrakty roślinne, które odbudowują zniszczone włosy i regenerują pasma. Szampony z serii głęboko oczyszczają skórę głowy z łoju i zanieczyszczeń, nie podrażniając jej przy tym. Regulują one poziom nawilżenia oraz ułatwiają ich późniejszą stylizację. Nadają pasmom lekkości oraz świeżości.

Produkty, które regulują poziom nawilżenia i ułatwiają stylizację

Kolejny produkt z linii stanowi kuracja odbudowująca, która może być stosowana jako maska do zniszczonych i suchych włosów. Wzmacnia ona strukturę kosmyków, rozplątuje włosy i chroni przed uszkodzeniami. W składzie produktów znajduje się gliceryna, witamina C, E, pantenol oraz olejek jojoba. W zestawie produktów 3 4 5 olaplex znajduje się również odżywka, która podnosi poziom nawilżenia włosów i ułatwia ich stylizację. Nadaje ona lekkości oraz świeżości pasmom już od nasady. Produkty są bardzo wydajne i łatwe w aplikacji. Co ważne, kosmetyki mogą być stosowane do każdego rodzaju włosów.

Kosmetyki do włosów farbowanych, rozjaśnianych i poddawanych ondulacji

Wyżej wymienione produkty mogą być stosowane między innymi do włosów farbowanych, rozjaśnianych oraz poddawanych trwałej ondulacji. Po zabiegach mają one słabą kondycję. Kosmetyki pomagają przywrócić suchym, porowatym i zniszczonym włosom dawny blask i ładny wygląd. Wzmacniają zewnętrzną strukturę włosa i działają tonizująco na skórę głowy. Zawierają w składzie naturalne ekstrakty i pozbawione są siarczanów oraz parabenów.