frezarka do paznokcji

Frezarka do paznokci – niezbędne urządzenie podczas tworzenia idealnego manicure i pedicure!

Proces przygotowywania paznokci do wykonania pedicure i manicure wymaga użycia pewnych narzędzi. Jednym z nich jest frezarka, bez której cały proces przygotowań płytki paznokci mógłby przedłużyć się w czasie. Ręczne piłowanie czy polerowanie paznokci to dość czasochłonny proces, dlatego frezarka jest idealnym narzędziem dla każdej kobiety. 

Jakie zadanie spełnia frezarka?

Frezarka do paznokci jest urządzeniem, które może łączyć w sobie wiele funkcji i zastąpić cążki do skórek, pilnik do paznokci i polerkę. Pomaga opracować skórki oraz płytkę paznokcia przed wykonaniem manicure lub pedicure, tym samym przyśpieszając cały proces stylizacji paznokci.  Pomaga nadać idealny kształt paznokciom, usunąć skórki i dopracować kształt okolic paznokcia. Świetnie nadaje się do usuwania zrogowaciałej skóry pięt czy odcisków, a także idealnie sprawdza się w przypadku opracowywania sztucznych paznokci i usuwania manicure oraz pedicure hybrydowego. 

frezarka do paznokcji

Co jeszcze trzeba wiedzieć o frezarce?

Frezarka do paznokci (https://puderek.com.pl/178-frezarki-do-paznokci) jest urządzeniem, które posiada różne kształty końcówek tzw. frezów. Różnią się także ziarnistością. Do usuwania skórek stosuje się frez drobnoziarnisty o stożkowatej końcówce. Przyda się ona także do matowienia płytki. Frezy gruboziarniste o końcówce w kształcie igły, szpica, czy wrzeciona są przeznaczone do usuwania paznokci akrylowych i żelowych oraz zdejmowania różnorodnych ozdób z płytki paznokcia. W zestawach występują także końcówki przeznaczone do usuwania zrogowaciałego naskórka i odcisków.