Kolczyki tunele i ich rodzaje

Kolczyki tunele to produkty, które nosi bardzo wiele osób. Jednak ich założenie wymaga odpowiedniego podejścia i przede wszystkim czasu, aby osiągnąć zamierzony efekt. Mogą one mieć różnorodne rozmiary, jednak założenie tuneli o większym przekroju wymaga cierpliwości i konsekwencji w działaniu.

Jak zakłada się kolczyki tunele?

Kolczyki tunele najczęściej dostępne są w formie pustego wewnątrz okręgu, wkładanego w ucho. W celu ich założenia otwór w uchu musi być odpowiednio duży. Dlatego zaczyna się od przekłucia uszu i włożenia tradycyjnych kolczyków.

Po jakimś czasie, gdy dziurki w uszach się zagoją wkłada się kolczyki o nieco większej średnicy sztyftów. W ten sposób doprowadza się do takiego rozszerzenia otworu w uszach, aby można było do nich włożyć kolczyki tunelowe.

Jakie kolczyki wybrać?

Kolczyki tunele to bardzo wiele różnorodnych możliwości. Ich wymiana powinna być przeprowadzana przez profesjonalistów, aby uniknąć ewentualnych problemów zdrowotnych.

Odpowiedni materiał, z jakiego są wykonywane również ma znaczenie, najlepiej wybierać te wyprodukowane z materiałów bezpiecznych dla zdrowia, które nie powodują uczuleń ani podrażnień. Dlatego też kolczyki tunelowe powinno się kupować w sprawdzonych miejscach, oferujących produkty jak najwyższej jakości i zapewniające bezproblemowe ich noszenie.