klej Ardell Duo do rzęs

Jak wybrać najlepszy klej do rzęs?

Kleje do rzęs to nierozłączny element kosmetyczek wielu kobiet. Stosowane są do przedłużania bądź pogrubiania rzęs, aby były one bardziej obszerne i elegancki. Używając dobrej jakości kleju, uniknie się wszelkich niemiłych niespodzianek związanych z odpadającą rzęsą. Dlatego przed zakupem warto zwrócić uwagę na kilka najważniejszych aspektów.

Czym kierować się podczas wyboru kleju do rzęs?

Obecnie na rynku istnieje ogrom najróżniejszych rodzajów klejów do rzęs i czasami trudno się w tym wszystkim połapać. Jeśli planujesz zakup takiego kleju, przede wszystkim musisz zwrócić uwagę na:

  • tempo schnięcia,
  • zalecenia dotyczące temperatury, w jakiej należy wykonywać zabieg,
  • rozmiar buteleczki – jeśli nie planujesz często używać kleju, warto zakupić mniejszych rozmiarów buteleczkę, aby klej się nie zmarnował,
  • jakość kleju.

W jakich warunkach bezpiecznie przechowywać kleje do rzęs?

Już zakupiony klej do rzęs zaleca się przechowywać w suchych, chłodnych miejscach z dala od promieni słonecznych. Temperatura powinna utrzymywać się w granicach temperatury pokojowej, czyli od 18 do 20 stopni. Otwartych klejów nie należy przechowywać w lodówce. Warto również pamiętać, że po każdorazowym skorzystaniu z kleju należy dokładnie oczyścić jego szyjkę i porządnie zakręcić, aby uniemożliwić jego utlenianie się. W razie jakichkolwiek podejrzeń typu zmiana konsystencji kleju bądź rozwarstwienie jego składników klej taki powinno się wyrzucić.

Jaki klej do rzęs wybrać?

Do wyboru odpowiedniego kleju trzeba podejść personalnie. Każdemu może odpowiadać coś innego. Jednym z wielu wyborów mogą być kleje do rzęs Ardell Duo. Jest to transparentny klej do sztucznych rzęs, który z pewnością podkreśli ich linię. Jest on również szybkoschnący i łatwy w użyciu. Co więcej, klej Ardell Duo zagwarantuje rzęsom zjawiskowy wygląd przez cały dzień w różnych warunkach, a jego noszenie jest praktycznie niewyczuwalne. Klej ten posiada również elastyczną innowacyjną formułę, która sprawi, że początkowo biały klej po nałożeniu na powiekę stanie się przeźroczysty, zupełnie niewidoczny dla innych.