Dla kogo lakiery hybdrydowe Neonail?

Lakiery hybrydowe wywołały prawdziwą rewolucję w świecie manicure. Dużo bardziej wytrzymałe niż klasyczne lakiery do paznokci, ale jednocześnie prostsze w nałożeniu i usunięciu niż żele, podbiły serca milionów kobiet. Po utwardzeniu w lampie UV nie trzeba czekać aż lakier wyschnie, co oszczędza bardzo dużo czasu. Manicure hybrydowy ułatwia także zapuszczenie paznokci, uniemożliwia obgryzanie ich oraz zapobiega łamaniu się.

Lakiery hybrydowe Neonail to produkty odpowiednie zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że każda miłośniczka pięknych paznokci znajdzie tutaj swój odcień – od klasycznych pastelowych odcieni, przez rzucające się w oczy neonowe kolory, aż do brokatów i magicznych efektów kociego oka. Neonail oferuje również szeroki wybór lamp utwardzających oraz innych akcesoriów do paznokci, a także przyborów do makijażu. 

Produkty marki Neonail cieszą się dużą popularnością nie tylko ze względu na duży wybór, ale także ich dobrą jakość. Prawidłowo nałożony manicure utrzymuje się na paznokciach około 3 tygodni, nie odpryskuje ani nie odkleja się od paznokcia. Dzięki odpowiedniej konsystencji lakiery są łatwe w aplikacji. Dużą zaletą lakierów hybrydowych Neonail jest także to, że trzymają się na paznokciu również przy użyciu bazy lub topu innej marki.

Dla Pań które dopiero zaczynają swoją przygodę z manicure hybrydowym, Neonail przygotował wiele zestawów startowych oraz filmików instruktażowych, aby ułatwić korzystanie ze swoich produktów. Zobacz: https://puderek.com.pl/7773-zestaw-startowy-do-hybryd-zawiera-2x-lakier-hybrydowy-neonail-base-top-2w1-neonail-lampa-led-uv-86w-akcesoria.html