Hagi – eliksir młodej twarzy

Twarz to część naszego ciała, o które powinniśmy dbać szczególnie. To nasza wizytówka i zwierciadło nie tylko duszy, ale i zdrowia. Jej wygląd wpływa na samopoczucie, a jest ono tym lepsze, im twarz wygląda lepiej. Nie wystarczy jednak tylko tego pragnąć – należy twarz odpowiednio pielęgnować, pamiętając oczywiście o systematyczności.

Na rynku jest mnóstwo specyfików to twarzy. Ważne, by rozsądnie dobrać kosmetyk do typu i wieku twarzy. Oczyszczenie i nałożenie kremu nie są wystarczającymi zabiegami pielęgnującymi jej skórę. Dla dobrej kondycji konieczne jest użycie kosmetyku mocno nawilżającego. Jest nim na przykład Haga eliksir do twarzy. Dlaczego można go szczerze polecić? To naturalny produkt, bardzo silnie regenerujący naszą twarz, co jest podstawą procesu przeciwstarzeniowego skóry. Należy go używać oprócz kremu codziennie.

Tajemnica niezwykle efektywnego działania tego eliksiru do twarzy leży w jego składzie. Zawiera on algi, które nawadniają, odpowiedzialne są za równowagę wodno-mineralną, odbudowują tkankę skóry i zwalczają wolne rodniki. Kwas hialuronowy wraz z ekstraktem z drzewa Tara również nawilża, nie tylko naskórek, ale i głębsze warstwy. Dodatek oleju sezamowego uelastyczni skórę, beta-glukan łagodzi podrażnienia i pomoże skórze wysuszonej, a zapach magnolii pozwoli się odprężyć podczas zabiegu nakładania preparatu.

72% wzrost elastyczności skóry twarzy po czterotygodniowym okresie stosowania eliksiru to chyba dostateczny powód, by sięgnąć po ten produkt? Młoda, zadbana, dostatecznie nawilżona twarz będzie za to niezwykle wdzięczna.  Zobacz: https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Hagi-Naturalny-Eliksir-Do-Twarzy-Anti-Aging-30ml/1816