Kremy Apis – świetne produkty rodzimego producenta

Większość Polaków przywiązuje olbrzymią wagę do wyglądu, a kosmetyki cieszą się olbrzymią popularnością. Coraz więcej osób wybiera te naturalne, które nie zawierają żadnych syntetycznych substancji, gwarantując też najwyższą jakość. Do takich produktów należą kremy Apis – rodzimej marki, która podbija serca Polaków.

Rodzimy producent wykorzystujący jedynie naturalne składniki

Każdy produkowany przez Apis produkt składa się wyłącznie z naturalnych składników najwyższej jakości, które pozyskiwane są z ekologicznych upraw. Część z nich sprowadzana jest z zagranicy, a część jest pochodzenia rodzimego. Wszystkie kremy Apis są dokładnie przebadane dermatologicznie, a formuły są zadziwiająco dobrze przemyślane, dzięki czemu ich działanie na skórę jest optymalne.

Przykłady składników kremów Apis

Każdy krem Apis tworzony jest na bazie naturalnych olejów i innych tłuszczów, które są tłoczone na zimno, a więc charakteryzują się bogactwem witamin, minerałów i innych składników naturalnie w nich występujących.

Do najcenniejszych witamin, które można w nich znaleźć, należą witaminy A, C, D, E, P, a także witaminy z grupy K. Naturalne oleje to także bogactwo kwasów omega-3 i omega-6, które są niezbędne dla zdrowej i pięknej skóry.

W bardzo wielu kremach Apis obecne są też produkty pszczele, które od zarania dziejów używane są jako naturalne kosmetyki, regenerując skórę i ochraniając ją przed wieloma szkodliwymi czynnikami. W tworzonych przez Apis kremach obecne są produkty pszczele z polskich pasiek.

Portfolio producenta

Istnieje wiele produkowanych przez Apis kremów, a wszystkie z nich charakteryzują się wysoką jakością. Dostępne są zarówno kremy wyspecjalizowane w konkretnych obszarach ciała, jak i takie, które można stosować na skórę dowolnego miejsca. Doskonale działają między innymi kremy do twarzy Apis, a także kremy do stóp i rąk.