Idealny pomysł na prezent

Nie od dziś wiadomo, że panie (i to w każdym wieku) kochają manicure. Czołowi producenci manicure żelowego hybrydowego z miesiąca na miesiąc zaskakują panie nowościami, które pojawiają się na rynku, które mają pomóc stworzyć na ich paznokciach wyjątkowe wzory. Co warto wiedzieć o takim zestawie i na jaki najlepiej się zdecydować, gdy chce się sprawić bliskiej osobie radość? Podpowiedź poniżej.

Neonail duo acrylgel zestaw


Neonail acrylgel zestaw to jeden z najpopularniejszych zestawów, które umożliwiają stworzenie manicure hybrydowego/żelowego we własnym domu. Panie coraz częściej otrzymują taki gotowy „pakiet” od swoich bliskich na różne okazje, gdyż dzięki temu mogą raz na zawsze przestać odwiedzać co kilka tygodni swoje kosmetyczki i zacząć eksperymentować z paznokciami w zaciszu swojego domu.

Na jakie zestawy warto zwrócić uwagę?


Osoby, które chcą sprawić bliskim radość lub panie, które chcą same wyposażyć się w porządny zestaw do manicure, powinny zwrócić przede wszystkim uwagę na asortyment, który pochodzi od znanych, doświadczonych marek. Tacy producenci stworzyli zestawy początkowe dla pań, które nie mają jeszcze wprawy w samodzielnym tworzeniu manicure. Standardowy komplet zawiera kilka lakierów żelowych lub hybrydowych, lampę LED, aceton, odtłuszczacz oraz niezbędne dodatki typu: pilnik, waciki i kostki do polerowania płytki paznokcia. Taki komplet jest zdecydowanie wystarczające dla każdego, kto chce samodzielnie zadbać o swoje paznokcie. Poza tym, gdy panie się wprawią w taki manicure, zawsze mogą dokupić dodatkowe lakiery lub ozdobniki, z których wyczarują piękne wzory.