Jak zlikwidować zmarszczki i przebarwienia skóry?

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg, który doceniły pacjentki. Skóra dzięki niemu staje się jędrna i sprężysta. Zabieg jest małoinwazyjny i bezpieczny. Co jeszcze trzeba wiedzieć o mezoterapii mikroigłowej? 

Dla kogo przeznaczona jest mezoterapia mikroigłowa? 

Skóra z wiekiem traci jędrność, staje się mniej sprężysta, i coraz częściej widać zmarszczki i przebarwienia. Osoby, które zaczynają dostrzegać takie objawy powinny skorzystać z zabiegu, który nie tylko wygładza niewielkie zmarszczki, ale pomaga skórze odzyskać sprężystość i młody, zdrowy wygląd. Jak to się dzieje? 

Mezoterapia mikroigłowa w Warszawie wykorzystuje urządzenie, które posiada kilkadziesiąt mikroigiełek, które nakłuwają skórę jednocześnie dostarczając jej odżywczy koktajl, który zostaje skomponowany na konkretne problemy. Mezoterapia mikroigłowa dzięki nakłuwaniu skóry pozwala na wprowadzenie koktajlu bezpośrednio pod skórę. Gwarantuje to dużo lepsze wyniki niż używanie składników odżywczych na wierzchnią warstwę. 

Mezoterapia mikroigłowa – efekty

Mezoterapia mikroigłowa w Warszawie nie jest zabiegiem, który przyniesie widoczne efekty od razu po zabiegu. Warto skorzystać z 4-6 zabiegów powtarzanych co 2-4 tygodnie. Po tym czasie dostrzeżemy efekty w postaci naprężonej, jędrnej skóry, na której zmarszczki będą wygładzone. 

Mezoterapia mikroigłowa niweluje zaczerwienienia, które powstają wskutek popękanych naczynek. Dzięki zabiegowi skóra staje się grubsza, a przebarwienia mniej widoczne. Cienie pod oczami również stają się mniej widoczne.