Gdzie wykonać zabieg olaplex?

Bujna i zdrowa czupryna to niedoścignione marzenie wielu dam. Niestety, dużą rolę odgrywają tutaj geny. Zupełnie inny typ włosa mają mieszkanki upalnego Południa, a inne pukle mają chociażby Słowianki. Jeśli którejś dziewczynie nie poszczęściło się w włosowej loterii genetycznej, musi ona znacznie większą wagę przykładać do pielęgnacji swoich włosów, aby wyglądały one na zdrowe i zadbane.

Zasady dbania o włosy

Pierwszą i najważniejszą zasadą dbania o włosy jest ich odpowiednia pielęgnacja. Nie da się ukryć, że stosowanie produktów, które nie odpowiadają naszym puklom, bardzo szybko daje się we znaki. Włosy mogą zacząć się puszyć lub szybko się przetłuszczać. Warto stawiać na dobrej jakości produkty o naturalnych składach. Co jakiś czas można postawić na wysokopółkową maskę do włosów, na przykład olaplex 3 czy inną tego typu odżywkę. Warto również zrezygnować z regularnego sięgania po prostownicę czy lokówkę. Oczywiście, na wielkie wyjścia jak najbardziej można przygotować jakąś fryzurę, wymagającą użycia stylizatorów, jednak na co dzień lepiej pozwolić włosom nawet naturalne schnąć.

Gdzie wykonać zabieg olaplex?

Sporo osób twierdzi, że dbanie o swoje włosy nie może obyć się bez regularnych wizyt u fryzjera. Coś w tym jest – nawet jeśli ktoś nie chce zmieniać koloru włosów czy szaleć z jakimś ciekawym cięciem, powinien co jakiś czas odwiedzić salon fryzjerski, który na przykład wykonuje usługę zabiegu olaplex. Zabieg ten daje niesamowite wzmocnienie dla włosów. W domowym zaciszu należy korzystać z olaplexu 3, czyli odżywki do samodzielnego stosowania, co przedłuża efekty kuracji. https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Olaplex-No.-3-Hair-Perfector-100ml/199