Na jaki zestaw do hybryd warto postawić?

Warto wiedzieć, że z roku na rok coraz więcej pań podejmuje decyzję o zastąpieniu tradycyjnego manicure jego hybrydowym odpowiednikiem. Nikogo nie powinien dziwić ten fakt, ponieważ wspomniane hybrydy są nie tylko i wyłącznie trwałe i wytrzymałe, ale również można za pomocą ich wykonać niezwykłe stylizacje. Ponadto panie mogą dokonać tego samodzielnie. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni zestaw do hybryd.

Standardowy zestaw do paznokci hybrydowych z lampą UV

Jest to świetne rozwiązanie dla pań, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z samodzielnym robieniem hybryd. W zestawie znajduje się nie tylko i wyłącznie lampa UV 36 W, ale również baza i top 2w1. Ponadto panie mogą również skorzystać z różowego lakieru hybrydowego. Standardowe zestawy w znacznej większości przypadków wyposażone są także w 250 sztuk bezpyłowych wacików.

Zestaw do manicure hybrydowego z lampą LED 24W

W omawianym zestawie można znaleźć zdecydowanie większą liczbę kolorowych lakierów hybrydowych. W komplecie znajduje się oczywiście świetnie prezentująca się lampa UV LED 24W, która doskonale zda egzamin nie tylko przy utwardzeniu lakierów hybrydowych, ale również żeli UV. Ponadto niezwykle stylowe pudełko powoduje, że kobieta może bez żadnego problemu dany zestaw podarować w prezencie czy zabrać ze sobą w podróż.

Ile kosztuje zestaw do hybryd?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że ceny poszczególnych zestawów do hybryd są bardzo zróżnicowane. Ich koszt przeważnie będzie wahał się od 160 do nawet 350 złotych. Jak wiadomo, cena będzie zależała od wyposażenia danego zestawu hybrydowego.