I WANT BODY TEXTURE SPRAY – natura i profesjonalizm

Przez lata wysoka jakość kosmetyków do włosów była zarezerwowana wyłącznie dla salonów fryzjerskich, a profesjonalna pielęgnacja czy stylizacja uchodziła za luksus dostępny dla nielicznych. Jednak wraz ze wzrostem świadomości konsumentów na temat różnorodnych potrzeb włosów preparaty dostępne dotychczas dla wybranych zaczęły pojawiać się na ogólnie dostępnym rynku.

Australijski styl

Eleven Australia to marka łącząca pasjonatów swojej profesji, którzy przenieśli australijski styl życia na grunt pielęgnacji i stylizacji. Pozyskując w zgodny z założeniami Cruelty-free sposób składniki naturalne, stworzyli gamę niezwykłych produktów. Na szczególną uwagę zasługuje stylizator, którego zadaniem jest nadanie włosom objętości i tekstury – I Want Body Texture Spray.
I Want Body Texture Spray to unikatowe połączenie dwóch formuł – płynnego lakieru i sypkiego pudru – stanowiące odpowiedź na potrzeby wszystkich tych, którzy na co dzień borykają się z problemem małej objętości, a także tych, którzy po prostu chcieliby objętość swojej fryzury zwiększyć. Dzięki wygodnej formie sprayu produkt można bez obaw aplikować na suche lub mokre włosy z zachowaniem pełnej kontroli nad osiąganymi efektami. Dzięki zawartości pudru spray pozwala na odbicie włosów u ich nasady. Pozostałe składniki produktu nadają im suchą teksturę. Wszystko to oczywiście z gwarantowanym długotrwałym utrwaleniem.

Opieka jak z salonu

Ekskluzywny preparat to najwyższy poziom pod każdym względem. Twórcy marki Eleven Australia zadbali o to, by włosy poddane działaniu I Want Body Texture Spray nie tylko utrzymały swoją formę jak po wizycie w salonie fryzjerski. Staranie wyselekcjonowane składniki pochodzenia naturalnego zapewniają włosom ochronę i regenerację przy każdorazowym zastosowaniu produktu. https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/ELEVEN-Australia-I-want-body-texture-spray-Puder-dodajacy-objetosci-w-sprayu-175ml/838