pyłek

Jaki manicure wybrać?

Manicure hybrydowy z miesiąca na miesiąc ewoluuje i producenci kosmetyków oferują swoim klientom coraz to nowsze i ciekawsze propozycje. Od kilku sezonów dominują wszelkie dodatki do paznokci, które sprawiają, że można na nich stworzyć rozmaite i efektowne wzory. Co jest popularne? W jakie akcesoria warto zainwestować? Odpowiedź później.

Pyłki do paznokci – to warto wiedzieć?


Pyłek do paznokci hybrydowych to bardzo popularny sposób na ozdobienie paznokci. Wiele pań chętnie stosuje je tylko na wybranych paznokciach lub u wszystkich zarówno na dłoniach, jak i stopach. W sklepach z asortymentem do manicure i pedicure znaleźć można ogromny wybór różnorodnych pyłków, które są odpowiedzialne za poszczególne efekty na paznokciach.

Efekt lustra


To must have ostatnich miesięcy. Panie pokochały efekt lustra za to, że można go stworzyć praktycznie na każdym kolorze paznokci. Pyłek do paznokci hybrydowych odpowiadający za taki efekt w zależności od marki kosztuje od około 20 do 50 zł. Paznokcie pięknie się mienią i błyszczą, co dodaje uroku każdej, nawet najprostszej codziennej stylizacji.

Efekt syrenki


Pyłki do paznokci Provocater występują w różnych odcieniach i kombinacjach. Bardzo łatwo więc stworzyć manicure mieniący się mnóstwem różnorodnych kolorów. Taki efekt wymaga specjalnego pyłu, który odpowiednio użyty da naprawdę wyjątkowy wzór. Efekt syrenki idealnie sprawdzi się na nadchodzące wakacje.