Szampony Kevin Murphy. Delikatne oczyszczanie, intensywna pielęgnacja

Kevin Murphy to profesjonalne kosmetyki do włosów z Australii. W ofercie marki dostępna jest pełna gama produktów, w tym także specjalne szampony do włosów, które oczyszczają i pielęgnują włosy i skórę głowy.

Szampony Kevin Murphy – sprawdzone składniki


Marka Kevin Murphy oferuje szampony do włosów bazujące na starannie skomponowanych składnikach aktywnych – bez szkodliwych siarczanów, silikonów i konserwantów.

Każdy szampon Kevin Murphy zawiera delikatne substancje myjące, dodatek witamin, minerałów, ekstraktów roślinnych, a także substancje nawilżające, odbudowujące i przeciwutleniacze.

Profil składników aktywnych jest indywidualnie dopasowany do typu szamponu. Szeroka gama produktów powoduje, że można wybrać wśród nich taki, który zapewni optymalne efekty.

Kevin Murphy – szampon do wszystkich typów włosów


Szampony oferowane przez markę Kevin Murphy sprawdzą się na wszystkich typach włosów – normalnych, cienkich, suchych, przetłuszczających się, koloryzowanych.

Każdy dostępny w ofercie Kevin Murphy szampon ma konkretne zastosowanie. To między innymi kosmetyki o właściwościach wygładzających, nadających objętość, regenerujące włosy, nawilżające, balansujące. Również firma oferuje szampony przeciwstarzeniowe, a także specjalny szampon dedykowany dla mężczyzn.

Dla uzyskania najlepszych rezultatów wraz z szamponami Kevin Murphy warto zastosować produkty dodatkowe – odżywki do włosów, kuracje oraz produkty do stylizacji.