Klapki damskie – jakie wybrać?

Jeśli chodzi o buty, które najlepiej sprawdzą się latem to są to zdecydowanie modele odkryte. To właśnie w nich mamy pewność, że stopa oddycha w każdym momencie i dzięki temu zmniejszamy ryzyko otarć i powstawania pęcherzy. Warto jednak wybrać takie buty, które będą nie tylko wygodne, ale także modne. Dzięki temu będziemy czuć się doskonale w każdej stylizacji nie zależnie, czy będziemy w dresie, czy zdecydujemy się na styl miejski. 

Na co zwracać uwagę wybierając klapki

Jeśli chodzi o klapki damskie to wybór na rynku jest bardzo pokaźny: https://arturovicci.pl/klapki i mamy szansę wybrać dokładnie taki, jaki będzie nam pasował model w stu procentach. Jednak należy zwrócić uwagę nie tylko na wygląd, ale także na materiał, z jakiego będą wykonane klapki, bo to właśnie on pozwoli nam wygodnie z nich korzystać długi czas. Dzięki temu nabierzemy pewności, że nawet w sytuacji, kiedy dzień będzie gorący to stopa się nie odparzy i nie odczujemy nieprzyjemnych skutków noszenia klapek. 

Jeśli chodzi o wygląd to już jest zależne od gustu i preferencji. Modne są zarówno sportowe japonki, jak i klapki na słupku, które pasują bardziej z kolei do stylizacji eleganckich. Warto jednak zwrócić uwagę, czy podeszwa klapek jest rzeczywiście wygodna i nie odparzy nam stopy, nawet w bardzo ciepłe dni. Jest to bardzo ważne, bo powstałe na nogach odciski bardzo ciężko zaleczyć w lecie, bo stopa ciągle narażona jest na słońce i wilgoć związaną z potliwością stóp. Musimy te aspekty brać pod uwagę decydując się na odpowiedni model i rodzaj klapek.