lifting twarzy kraków

Wskazania i przeciwszskazania do zabiegu

Lifting twarzy Kraków daje spektakularne efekty, przy czym też zabieg zaliczany jest do zabiegów inwazyjnych, przez co każdy pacjent musi przejść odpowiednią kwalifikację.

Lifting twarzy Kraków wskazania do zabiegu

lifting twarzy kraków

Lifting twarzy Kraków polecany jest wszystkim osobom, których skóra twarzy straciła jędrność lub też cechuje się nadmierną obwisłością. Po zabiegu skóra jest doskonale napięta i wygładzona, przed co też odejmuje się kilka lat. Sam zabieg jest zabiegiem inwazyjnym, w większości wypadków wykonywanym w znieczuleniu ogólnym. Z tego też względu każdy pacjent musi przejść odpowiednią rekonwalescencja po zabiegu. By móc zostać zakwalifikowanym do tego zabiegu należy spełniać odpowiednie kryteria pod względem zdrowotnym. Przed zabiegiem zostanie przeprowadzony z pacjentem odpowiedni wywiad, zaś lekarz prowadzący zleci wykonanie serii niezbędnych badań potwierdzających stan zdrowia.

Przeciwwskazania do zabiegu liftingu twarzy

Tak jak i każdy zabieg, tak i zabiegi z medycyny estetycznej mają pewne przeciwwskazania. Przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu liftingu twarzy jest ciąża, skazy naczyniowe lub też zaburzenia krzepliwości krwi. Do zabiegu nie są kwalifikowani pacjenci z nadciśnieniem tętniczym, różnego typu infekcjami skórnymi oraz ogólnym osłabieniem organizmu. Warto też zdawać sobie sprawę z tego, że w ciągu kilku dni od zabiegu twarz może być obrzęknięta i zasiniona, jednak objawy te ustępują wraz z upływem czasem. Tutaj dowiesz się więcej na ten temat.