Jakie kosmetyki spodobają się każdemu facetowi?

W ostaniach latach na drogeryjnych półkach pojawiła się bardzo szeroka gama produktów specjalnie dla panów. A zatem bezpowrotnie minęły czasy kiedy przeciętny facet miał w swojej kosmetyczce jedynie szampon do włosów i dezodorant.

Jakie kosmetyki spodobają się każdemu facetowi?

Panom, którzy cenią sobie proste jednocześnie skuteczne rozwiązania, na pewno przypadnie do gustu żel 2 w 1. Takim produktem możemy umyć zarówno ciało, jaki i włosy. To świetna opcja dla podróżników czy osób, które aktywnie uprawiają sport.

Można też zdecydować się na kremy dla mężczyzn. Warto wiedzieć, że skóra panów jest zdecydowanie grubsza i ma więcej gruczołów łojowych niż skóra pań. A zatem potrzebuje zupełnie innej, choć równie starannej pielęgnacji. Kremy dla panów najczęściej mają też bardzo lekką formułę. Ponieważ większość mężczyzn nie przepada za tłustymi kosmetykami, które bardzo długo się wchłaniają i pachną zbyt intensywnie.

Coś dla prawdziwego drwala…

Osobny segment męskich produktów to kosmetyki, które służą do pielęgnacji zarostu. Tu również mamy przeogromny wybór. Co więcej nowe serie produktów pojawiają się niczym przysłowiowe grzyby po deszczu. Nic dziwnego, że wielu panów ma problem z doborem odpowiedniej pielęgnacji.

Posiadacze dłuższego zarostu powinni zdecydować na olejki do brody https://sklep.bellita.waw.pl/olejki-do-brody . Dzięki nim broda nie tylko dobrze się prezentuje czy pięknie pachnie. Ale przede wszystkim skóra i włoski są odpowiednio odżywione i nawilżone. Na sklepowych pólkach znajdziemy mnóstwo olejków do wyboru. A zatem każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie.