Max factor miracle match – na czym polega jego działanie?

Podkład do twarzy max factor miracle match działa wieloetapowo na skórę twarzy, dzięki czemu nie tylko poprawia jej koloryt i kryje niedoskonałości, ale też pozwala zachować właściwy poziom nawilżenia. Ma to istotne znaczenie dla zachowania młodego wyglądu, ponieważ brak odpowiedniego nawilżenia przyczynia się do szybszego starzenia się tkanek skóry.

Max factor miracle match – w jaki sposób działa?

Formuła podkładu powoduje, że działa on niczym balsam nawilżający. Wynika to z faktu, że w swoim składzie zawiera nowy, silikonowy składnik, który pomaga rozprowadzić podkład na twarzy. Oprócz łatwości w aplikacji ma to również na celu zachowanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry twarzy, dając efekt naturalnej cery bez widocznych odcięć w okolicach szyi itp.

Podkład ma postać półprzeźroczystą i lekko rozmytą, co sprawia, że pozostawia skórę nawilżoną i odpowiednio odżywioną. Zawarte w nim drobinki odbijające światło sprawiają, że mniej widoczne są niedoskonałości cery i te, które są efektem np. stresu i dużego nawału obowiązków. W efekcie po nałożeniu podkładu skóra wygląda zdrowo, nieskazitelnie i promiennie.

Max factor miracle match – na co dzień oraz na ważne okazje

Szybka i prosta aplikacja oraz długi czas utrzymywania się na skórze twarzy powodują, że podkład sprawdza się i na co dzień i z okazji ważnych wyjść. Dzięki temu stanowi uniwersalny produkt, który powinna mieć w swojej kosmetyczce każda kobieta dbająca o nienaganny wygląd. Atutem jest fakt, że zastosowanie podkładu pozwala czuć się pewnie w każdej sytuacji, ponieważ nie spływa on, nie pozostawia widocznych śladów na ubraniu i nie odstaje kolorem od np. odcienia skóry na szyi, co wyglądałoby nieestetycznie.

Więcej pod adresem: https://trena.pl/podklady/19644-max-factor-miracle-match-podklad-do-twarzy-30ml-00017237.html