paznokcie Wrocław

Stylizacja paznokci we Wrocławiu

Zdobienie paznokci to bardzo oryginalny element damskiego makijażu. Każda z nas pragnie, by jej paznokcie były zadbane, a dłonie piękne i kobiece, dlatego bardzo często wybieramy się do profesjonalnych gabinetów zajmujących się manicurem. Warto wybierać sprawdzone miejsca, by nasze oczekiwania zostały w pełni spełnione.

Paznokcie – na jakie kolory warto się zdecydować w tym sezonie?

Warto pomyśleć o zwierzęcych wzorach, które są bardzo, bardzo modne w tym sezonie jesienno – zimowym. Takie wzory świetnie pasują pod względem kolorystycznym do jesiennych brązów. Zwierzęca panterka dodaje nam intrygującego charakteru, dlatego, jeśli ktoś lubi odważniejsze zdobienia, to zdecydowanie warto pomyśleć o zwierzęcym princie na paznokcie właśnie tej jesienie. Taki print rozjaśni szare, listopadowe dni i sprawi, że będziemy w lepszym nastroju.

Odżywienie i regeneracja paznokci, czyli paznokcie

Jeśli nasze paznokcie są łamliwe i kruche, to wyraźny znak, że potrzebna jest im dobra odżywka regenerująca. W dobrych salonach kosmetycznych we Wrocławiu uzyskamy odpowiednią poradę, co do stanu naszych paznokci oraz zalecona nam zostanie odpowiednia odżywka, która sprawi, że nasze paznokcie odzyskają swoją dawną jakość i blask. Warto wybierać profesjonalne salony kosmetyczne, gdzie kosmetyczki dbają także o stan płytki paznokcia swoich klientek i mają umiar w wykonywaniu manicure hybrydowego. Taki salon, który dba o paznokcie we Wrocławiu to na przykład nail bar EasyNails.