korektor pod oczy

Kosmetyki gwarantujące promienny wygląd cery

Wykonując makijaż, większość kobiet skupia się na ukrywaniu niedoskonałości. Jednak równie ważne jest nadanie twarzy atrakcyjnego, promiennego wyglądu, co przydaje się nie tylko po nieprzespanej nocy. Taki makijaż odmładza, poprawia wygląd i nastrój, gdyż wygląda się wesoło i młodzieńczo, warto więc dowiedzieć się, jakie kosmetyki mogą pomóc w jego wykonaniu.

Pożądane rozświetlenie

Szara, ziemista cera, a taką większość osób ma zwłaszcza po zimie lub po nieprzespanej nocy, nigdy nie wygląda dobrze, warto więc pomalować ją w sposób, który doda jej promienności. Pomogą w tym zwłaszcza kosmetyki oferujące subtelne rozświetlenie. Zacząć można już od kremu, ale większe znaczenie ma pokład oraz puder – w przypadku, gdy nie jest pożądany silny efekt, podkład może być zwyczajny, ale puder bądź rozświetlacz w pudrze zmieszany z pudrem jest bardzo pożądany. Trzeba jednak wybierać kosmetyki mające postać błyszczącego proszku, a nie złote lub srebrne drobinki, gdyż widoczny brokat wygląda tandetnie i jest odpowiedni tylko na wieczór.

Stop cieniom pod oczami!

Kiedy ma się tendencje do pojawiania się cieni pod oczami, trzeba skupić się przede wszystkim na ich zamaskowaniu – inaczej zepsują one efekt nawet najpiękniejszego makijażu. Przyda się więc dobry korektor pod oczy w jasnym odcieniu lub rozświetlacz pod oczy, ale ten drugi kosmetyk należy aplikować bardzo ostrożnie.

Więcej na stronie Darmar Sklep