cellulit skórka pomarańczowa

Czy można usuwać cellulit za pomocą lasera?

Techniki usuwania cellulitu są przeróżne. Do najpowszechniej znanych i często stosowanych zabiegów należy zaliczyć między innymi liposukcję, która realizowana jest przez chirurgów plastycznych. Niemniej jednak jest to dość inwazyjny zabieg, który może mieć konkretne powikłania oraz generuje spory dyskomfort po wykonaniu procedury. Poniżej omówiony zostanie innego rodzaju zabieg, którym jest laserowe usuwanie cellulitu.

Na czym polega ten zabieg?

Istota tego zabiegu jest bardzo prosta. Polega on na wykorzystaniu mocy lasera do niszczenia tkanki tłuszczowej, stymulacji rozwoju kolagenu oraz poprawieniu unaczynienia w obrębie zmian objętych cellulitem. Bardzo często się zdarza, że skóra cellulitowa wykazuje patologiczne unaczynienie, co znacząco komplikuje i istotnie utrudnia korzystanie z nowoczesnych rozwiązań w tym zakresie. Wybierajcie konkretne technologie i przekonajcie się, ze naprawdę skutecznie można usuwać cellulit za pomocą specjalnego lasera neodymowo-yagowego. Jest to wysoce skuteczne, bardzo bezpieczne i szanowane przez szerokie grono użytkowników. Jedyną wadą tego rodzaju zabiegów jest niewątpliwie to, że wymagają kilkukrotnego powtórzenia, co oczywiście generować może wyższe koszty. Jest to jednak zabieg mało skomplikowany, nieinwazyjny oraz bardzo bezpieczny.

Gdzie szukać takich zabiegów?

Obecnie istnieje coraz większa liczba salonów medycyny estetycznej, gdzie można zrealizować tego rodzaju procedury. Szczególna dostępność do nowoczesnych technik jest w dużych polskich miastach jak Warszawa, Wrocław, czy Trójmiasto. W Białymstoku zabiegi laserowego usuwania cellulitu wykonuje klinika Laserland (https://laserland.pl/cialo).