Farba Wella Koleston – opis produktu

Tanie, drogeryjne farby mogą uszkadzać strukturę włosów, niszczyć je, łamać i doprowadzać do rozdwajania się końcówek. Alternatywą dla nich stał się produkt Wella Koleston – równie łatwo dostępny, a jednak wykazujący się dużo lepszym i korzystniejszym działaniem.

Technologia Triluxiv

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii Triluxiv farba wykazuje się 3-fazowym działaniem. Przede wszystkim pozwala uzyskać równomierny kolor na całej długości włosów. Wyrównuje ich strukturę i to sprawia, że pigment może być precyzyjnie rozprowadzony. Uzyskany kolor jest intensywny i naturalny.

Aktywator HDC oddziałuje na zawarte w farbie molekuły HDC, co wzmacnia intensywność pigmentów. Kolor utrzymuje się na włosach przez długi czas, zachwycając swoim połyskiem i intensywnością. Faza trzecia dotyczy ochrony efektów. Koloryzacja jest trwała i przy tym całkowicie bezpieczna dla włosów.

 

Pozostałe właściwości farby

Wella Koleston występuje w różnych odcieniach kolorystycznych. Są to przede wszystkim mocno nasycone barwy, które ożywiają włosy i zapewniają im zupełnie nowy wygląd. Zastosowanie farby zapewnia do 69% więcej blasku (w porównaniu do włosów naturalnych, niekoloryzowanych). Farba działa intensywnie i efektywnie, jednakże jest całkowicie bezpieczna i łagodna dla skóry głowy i samych kosmyków. Nie ma ostrego aromatu amoniaku, dlatego nie sprawia żadnego dyskomfortu podczas przeprowadzania zabiegów koloryzacyjnych.