Doskonale wygładza i napina skórę

Kobiety z Arabii Saudyjskiej od lat stosują olejek busajana. Jest to preparat, który doskonale napina i ujędrnia skórę. Szczególnie po porodzie lub po odchudzaniu się, nasza skóra staje się obwisja, traci swoją jędrność i nie jest dostatecznie gładka.

JAKI JEST OLEJEK BUSAJANA?

Olejek jest cudownym preparatem, który ujędrnia, wygładza, odżywia a ponadto działa przeciw wirusowo, przeciw grzybiczo, przeciw bakteryjnie i przeciw bólowo.

Dla młodych jest idealną bronią do walki ze zmianami trądzikowymi a starszym wspaniale przywraca młodość. Używanie olejku busajana powoduje, że skóra staje się gładka i bardzo dobrze napięta.

DLACZEGO JEST TAKI IDEALNY?

Trudno jest go zrobić samemu w domowych warunkach. Sam olejek to kompozycja kilku olejków, maceratów i wyciągów roślinnych. Do końca nie znamy jego składu i nie wiemy jakie są proporcje, użytych, do jego wykonania, składników.

Wiadomo jest jednak, że olejek ma bardzo wysoką zgodność biologiczną z ludzką skórą. Sprawia to, że olejek busajana bardzo szybko wchłania się w strukturę skóry. Wszystko to przyczynia się do tego, że skóra jest odżywiona, miękka, nawilżona i przede wszystkim odbudowana, przez co sprawia wrażenie skóry dostatecznie napiętej.

Olejek ten działa jak eliksir młodości, wsmarowując go, jak krem, pozbywamy się zmarszczek i dzięki temu wyglądamy młodo i atrakcyjnie.