Keratynowe prostowanie włosów

Zabiegi diagnostyczne w salonach Kerastase

Na początek procedury diagnostycznej fryzjer-doradca przygotowuje dokładną ocenę stanu włosów oraz skóry głowy, a następnie dobiera specjalną formułę pielęgnacji, odpowiednią dla danego typu włosów. W salonach firmowych panuje sprzyjająca relaksowi, spokojna i jednocześnie pobudzająca zmysły atmosfera. Przed dowolnym zabiegiem, w tym profesjonalnego prostowania włosów, doświadczyć można delikatnego, przyjemnego masażu, z użyciem profesjonalnych produktów o pięknym zapachu kwiatowo-owocowym.

Kierunki działania w ochronie włosów

Nawilżenie dla włosów suchych i bardzo suchych, uwrażliwienie dla suchych i osłabionych włosów, serum aktywujące wzrost mocniejszych włosów, zwiększanie gęstości włosów, pielęgnacja włosów dla mężczyzn. Wszystkie zabiegi na włosach w salonach Keastase bazują na profesjonalnych liniach produktów, np. Nutritive, Elixir Ultime, Resistance.

Zabieg keratynowego prostowania włosów

Keratynowe prostowanie włosów to zabieg stosowany w profesjonalnych salonach. Możemy go wykonać między innymi w salonach marki Kerastase. Firmowe salony i instytuty mają swoje siedziby w różnych państwach na całym świecie. Spotkamy się z nimi między innymi w Londynie, Paryżu, Nowym Jorku oraz Warszawie. Jeśli chcemy zasięgnąć rady profesjonalnych ekspertów i spotkać się z fryzjerami-doradcami Kerastase, którzy pokierują naszą przemianą, wystarczy odwiedzić najbliższy firmowy salon.

Tags: